Hotel Liberec Liberec :::

Hotel Liberec / Liberec

Hotel Liberec ubytování :
Hotel Liberec je připraven vytvořit zázemí pro firemní klientelu a připravit podmínky pro vzdělávací firemní programy. Hotel je oblíben pro svoji polohu, služby a přijatelné ceny. Uspořádejte svůj teambuilding v našem hotelu - jsme připraveni se přizpůsobit Vašim požadavkům a připravit pro Vás individuální nabídku.

Ubytování v Liberci hotel Liberec :
Hotel Liberec nabízí ubytování s kapacitou 134 lůžek v 65 pokojích. Nové pokoje jsou ve složení 3 jednolůžkové, 22 dvoulůžkových, 5třílůžkových a 1 Apartmá = celkem 31 nových pokojů. Stávající pokoje jsou ve složení 4 jednolůžkové, 22dvoulůžkových, 6třílůžkových a 2 Apartmá = celkem 34 původních pokojů. Všechny pokoje jsou vybavené nábytkem, vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC), telefonem a televizí se satelitním příjmem. Snídaně se podávají formou švédského stolu – v ceně ubytování. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

Ubytování Liberec hotel Liberec stravování :
Součástí hotelu je samozřejmě hotelová restaurace s kapacitou 150 míst k sezení, ve které si můžete od 15.5.07 vybrat pochoutku ze zajímavého jídelního lístku tvořeného ve stylu fotoalba, které doplňují fotografie z cest majitele hotelu po Africe. Pro doplnění atmosféry restaurace samozřejmě nelze na stěnách přehlédnout vycpané hlavy exotických zvířat, které pan majitel v Africe ulovil. Pro příjemné posezení u kávy či jiného nápoje slouží hotelový lobby bar s kapacitou 25 míst.

Liberec ubytování hotel Liberec služby :
Nedílnou součástí jsou samozřejmě i zasedací místnosti s kapacitou od 10 do 45 osob. Malý sál pro 50 osob, salonek Ještěd pro 20 osob a salonek Vyšehrad pro 15 osob. Pro větší skupiny se využívá místní hotelová restaurace. Zapůjčení konferenční techniky dle domluvy. Zajištění coffeebreaků, obědů, večeří a rautů dle vašeho přání je samozřejmostí.

Pro relaxaci hostů slouží nově otevřená sauna s ochlazovací kádí a dešťovou či vodopádovou sprchou s množností využití venkovní terasy s výhledem na Liberec.

Dále v hotelu Liberec můžete využít tyto služby :
Kancelářské služby, internet, směnárna. Praní a žehlení prádla. Hotelové taxi. Programové balíčky na míru zákazníkům a masérské služby.

Na základě dobrých zkušeností s poskytování programových balíčků připravíme pro skupiny hostů balíček na vlastní přání :
kulturní ( prohlídka zámků, divadelní představení, návštěva muzea,... )
sportovní ( bowling, tenis, golf, lyže, vyhlídkové lety, adrenalin park... )
relaxační ( sauna, solno-jodová jeskyně, bazén, aerobik,... )
golfové ( výuka golfu s profesionálním trenérem, putting, chipping,... )
všehochuť ( od každého něco )

Hotel Liberec Liberec - Služba na recepci je 24 hodinHotel Liberec Liberec - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Liberec Liberec - K hotelu přísluší parkovištěHotel Liberec Liberec - disponuje restauracíHotel Liberec Liberec -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Liberec Liberec -  je k dispozici připojení na internetHotel Liberec Liberec -  je k dispozici letní terasaHotel Liberec Liberec - disponuje kavárnouHotel Liberec Liberec - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Liberec Liberec - přijímá kreditní karty VISAHotel Liberec Liberec - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Liberec Liberec - přijímá kreditní karty JCBHotel Liberec Liberec - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Liberec Liberec - na pokojích je telefonHotel Liberec Liberec - Pokoje jsou vybaveny televizorem

::: Adresa :::

Hotel Liberec, Náměstí F.X.Šaldy 1345/6
Liberec 46001 Česká Republika
Hotel-Liberec-Liberec@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Liberec ubytování Liberec Aktuální počasí ::: jasno

Doporučte tyto stránky: